Pırıl’a Danışmak İster Misin?

PIRILLA OFİS

1-BESLENME VE HAYAT KALİTESİ DANIŞMANLIĞI : İster tek seans, ister 4 görüşmeden oluşan, 1 aylık paketler şeklinde, Beslenme ile ilgili her türlü soru işaretin ve problemin için bana ulaşabilirsin. Daha çok detaya ihtiyacın varsa, İLETİŞİM sekmesindeki telefon numaralarından bilgi edinip, randevu alabilirsin.

2-BESLENME VE PSİKOLOJİ DANIŞMANLIĞI PAKETİ: Bu 5 haftalık paketlerden oluşan Danışmanlık Programında 3 kişilik bir takımız! Bu süreçte, 4 Beslenme Danışmanlığı, 2 Uzman Klinik Görüşmesi ve 5. Görüşmede de hem Diyetisyen hem de Klinik Psikolog görüşmesi bulunuyor. Bu bütünsel hizmet hakkında daha çok detaya ihtiyacın varsa, İLETİŞİM sekmesindeki telefon numarasından bilgi edinip, randevu alabilirsin.

3-KURUMSAL DANIŞMANLIKLAR: Kurumsal danışmanlıklar, etkinlik ve seminerler için; Bana ulaşmak ve birlikte yapabileceklerimizi görmek, daha önce yaptığım işleri, sana ve kurumuna ilham vermesi için portfolyomdan incelemek istersen, merhaba@pirilla.com ‘ a mail atabilir ya da İLETİŞİM sekmesindeki telefon numarasından görüşme talep edebilirsin.

4-PERFORMANS BESLENMESİ: Hayalimiz 3 kelime: 0 sakatlık, hızlı toparlanma veee maksimum performans:)

5- BAZAL METABOLİZMA HIZI TESTİ & BESLENME DURUMU DEĞERLENDİRME :
Fitmate, kişinin istirahat halindeki metabolizma hızını en kolay yoldan, kesin ve hızlı bir şekilde ölçen (nefes test süresi 15 dk. civarında ) ve kişinin istirahat halindeyken ne kadar kaloriye ihtiyacı olduğunu gösteren bir cihazdır. Bu ölçüm, sağlam ve etkili beden ağırlığı yönetiminde ve özellikle sporcularda ve aktif bireylerde çok önemli bir ölçüm ve başlangıç aracıdır.

Bu zamana kadar, Bazal Metabolizma Hızı sadece büyük hastanelerde ve Üniversite’lerde, oldukça pahalı cihazlarla ölçülebilmekteydi. Bu sebepten pek çok diyetisyen ve beslenme uzmanı, kişinin ihtiyacı olan kaloriyi formüller kullanarak tahminsel bir değerle hesaplıyorlardı. Ya da halen kullanmakta olduğumuz, ancak BİRİNCİL amacı bazal metabolizma hızı ölçmek olmayan BIA teknolojisi ile çalışan, vücut kompozisyonu ölçen cihazlarla otomatik olarak hesaplanmaya devam ediyor.
Halen bu hesaplama kesin sonucu vermekten uzak ve bazı durumlarda günlük 500 kaloriye kadar varabilecek hesaplama hatası vermekte.
Bu durum da güvenilir bir beslenme programı uygulamada yada uygulatmada hatalara sebep olmakta. Doğrusunu öğrenmek istersen, hem bu ölçüm, hem vücut analizi , hem de 45 dakikadan oluşan bir Beslenme Danışmanlığı için bize ulaşabilirsin.


opsiyon 4.jpg

ONLINE DANIŞMANLIK

Kilo alıp-vermekten bıktın. Her yeni çıkan diyet-zayıflama efsanesine hakim olma hissiyatı içine girmekten yoruldun ve en önemlisi hem ruhsal, hem de fiziksel olarak “diyet yapmak”tan sıkıldın.

Fakat bunlara rağmen beslenmende ve hayatında kalıcı yapıcı bir değişiklik yapmak, fit bir bedene sahip olmak, zaman ve stres yönetimi yapmayı öğrenmek, olmazsa olmaz egzersizi elindeki şartlarla en iyi seviyeye taşımak ve en kıymetlisi kendi potansiyelinin farkına vararak sağlıklı ve huzurlu bir mental-fiziksel dengeyi hayatına oturtmak istiyorsan 1-1 Profesyonel Beslenme ve Hayat Kalitesi Danışmanlığı hizmetimle sana yardımcı olabilirim.

 Uzman Diyetisyen & Psikolog olarak ben, senin kendini en iyi ve mutlu hissettiğin haline getirmek, o noktada hayatın boyunca, zorlamadan devam edebilmeni sağlamak ve bunu nasıl yaptığımızı sana öğretmek için varım.

Eğer sen de fit bir bedene, mutluluğundan ya da kıymetli sağlığından ödün vermeden ulaşabileceğine inanıyor ve şimdiden beni kendine yol arkadaşı olarak görüyorsan, kendini en iyi hissettiğin haline kavuşmak için haydi yola koyulalım!

1 aylık Beslenme & Hayat Kalitesi Yönetimi Danışmanlığı

2 aylık Beslenme & Hayat Kalitesi Yönetimi Danışmanlığı

3 aylık Beslenme & Hayat Kalitesi Yönetimi Danışmanlığı